DAY CREAM PLATINIUM 100 ml

L5,000

Ka stok

In Stock

SKU: 10701

Pershkrimi i produktit

Krem dite me veti antirrudhe, per nje lekure te tonifikuar dhe me shkelqim.

perdorimi

Pasi të keni trajtuar lëkurën me Effect Serum, aplikoni kremin e ditës dhe fërkojeni butësisht.

perberesit

• Platinum-MP-Complex:
• Platini koloidal: E bën lëkurën të ndjehet dukshëm më mirë menjëherë.
• Matrixyl™ Synthe‘6™ (palmitoyl tripeptide-38): Përbërës aktiv kundër rrudhave shumë efektiv, zbut linjat dhe rrudhat.
• Ekstrakti i akacies mëndafshi: Ekstrakt nga lëvorja e akacies mëndafshi persiane (Albizia julibrissin), ndihmon kundër shenjave të lodhjes së lëkurës.
• Gjalpë i mangos: Lipid i bollshëm nga farat e frutave tropikale të mangos, i jep lëkurës një film mbrojtës të butë dhe të kujdesshëm.
• Vitamina E acetate: Shndërrohet në vitaminë E të lirë në lëkurë dhe neutralizon radikalet e lira të dëmshme.
• Acidi hialuronik me zinxhir të shkurtër dhe të gjatë: Ofron lagështi intensive.

paketimi

100 ml.