DEFENCE EYE DARK CIRCLE PERFECTOR

L2,100

S’ka stok

Out of stock

SKU: 3010

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem me ngjyrë 2 në 1 për zonën e syve. Falë ngjyrës së tij redukton pamjen e rrathëve të zinj dhe në të njejtën kohë punon për trajtimin e tyre. I testuar oftamologjikisht. I pershtatshëm për sy shumë të ndjeshëm dhe persona që mbajnë lente.

permban

Pigmente minerale te mikronizuara: Japin nje ton shumë të lehtë organik në lekurë, e cila sipas teorisë së ngjyrave plotesuese redukton ngjyren e errët të krijuar rreth syve.

Trokserutin: E njohur edhe si vitamina P4, trokserutina eshte nje bioflavonoid qe mbron enet e gjakut dhe stimulon mikroqarkullimin.

perdorimi

Aplikoni produktin në zonën rreth konturit të syrit ne mengjes dhe/ose në mbrëmje pas pastrimit të lëkurës. Ideal për bazë make up-i dhe për zonën rreth syve.

paketimi

15 ml