DEFENCE MY AGE GOLD RICH FORTIFYING CREAM

L4,050

Ka stok

In Stock

SKU: 12003

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem me një teksturë të plotë, me efekt ushqyes, shkëlques dhe veti të fuqishme antirrudhë. I pasur me kompleksin Skin Replenish Complex, një burim kalciumi element kyc për rivitalizimin dhe forcimin e lëkurave mature dhe Peptide ridensifikuese, të cilat përmirësonë elasticitetin dhe kompaktësinë e lëkurës. Përmban gjithashtu gjalpë Shea dhe acid hialuronik të cila dhurojnë një hidratim që zgjat.

 

PERDORIMI

Aplikoni kremin në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë dhe qafë, pas pastrimit të lëkurës. Shmangni zonën e syve.

PAKETIMI

50 ml