DEFENCE SUN AFTER SUN LOTION- 75 ml

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 2853

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem hidratues per pas diellit, i cili ul temperaturen e nxehte te trupit dhe dhuron nje ndjesi freskie.

permban

Kompleksin PRO-REPAIR qe permban:

  • Niacin: Forcon mbrojtjen natyrale te ADN-se dhe mbeshtet mekanizmat e riparimit.
  • Beta-Glucan/L-Carnitine: Patente perberesish qe stimulon mbrojtjen  natyrale te lekures dhe lufton radikalet  e lira.
  • Vitamina E: Ka efekt antioksidant.

Acid 18-beta-glycyrrhetinic dhe alfa-bisabolol: Kane nje efekt te provuar qetesues. Reduktojne skuqjen dhe acarimin e lekures.

Pantenol (provitamin B5): Siguron hidratim dhe lehtesim nga cdo shqetesim si pasoje e ekspozimit te tepert ne diell.

Alantoine: Mbron dhe riparon lekuren, qeteson skuqjen e lekures.

perdorimi

Aplikoni kremin ne lekure te paster pas ekspozimit ne diell.

paketimi

75 ml