Eye Care Lotion

L3,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1764

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Locion per tajtimin e rratheve te syve.

specifikime

– Permireson qarkullimin e gjakut.

– Forcon funksionin kapilar dhe ul ndjeshem rrathet e zinj perreth syve ne nivelin 64%.

– Absorbohet shpejt, freskon dhe hidraton

– Redukton rrudhat

– Revitalizon lekuren

– Vepron si adstrigjent

– Antibakterial dhe antiinflamator

perdorimi

Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje me masazh rrethor.

paketimi

30 ml

perberja

  • Kompleksi sensitiv: (calendula, liquorice)
  • Kompleksi mbrojtes: Ekstrakte (Cardiospermum Halicacabum, Echium Plantagineum Oil ,Sunflower Oil )
  • Bisabolol:
  • Euphrasia officinalis (eyebright):
  • Acidi hialuronik
  • Izomerati i sakaridit
  • Isis

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.