GIFT BOX DEFENCE HYDRACTIVE 2023

L6,070

Ka stok

In Stock

SKU: 13964

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Defence Hydractive i ofron lëkurës hidratim të avancuar. Formuluar me Hyaluron Pro, një kompleks acidi hialuronik me pesha të ndryshme molekulare, garanton hidratim të vazhdueshëm deri në 48 orë dhe mbron lëkurën nga agresionet e përditshme, duke parandaluar plakjen.

Seti përmban: Crema Idro-Nutriente 50 ml, Siero Idratante Intensivo 30 ml.