GLUTATHION LIPOSOMAL 200 MG x 30 CPS

L3,650

Ka stok

In Stock

SKU: 13317

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes i cili mbron qelizat nga stresi oksidativ. Glutation me kapsulë liposomale është krijuar për të rritur nivelet e glutationit në trupin tuaj. Absorbim 90 %.

Të gjitha kapsulat liposomale janë bërë me teknologjinë Aktin dhe janë testuar për të qenë më të mirat në biodisponueshmëri. Glutathione është antioksidanti më i rëndësishëm i prodhuar nga trupi ynë. Për shkak të enzimave në stomak, glutationi i lirë mund të degradohet shpejt në aminoacide të vetme.

Permban: L-Glutathione e reduktuar (GSH) 200 mg.

perdorimi

1 kapsulë në ditë, para darkës e shoqeruar me një gotë ujë.

paketimi

30 kapsula