INSTANT SOOTHING OIL

L2,100

Ka stok

In Stock

SKU: 12386

Pershkrimi i produktit

Serum per lekura sensitive me efekt zbutes dhe qetesues te menjehershem.

paketimi

7 * 2 ml.