L-Cysteine 500 mg Tablets

L2,750

Ka stok

In Stock

SKU: 12331

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Per lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm. Cisteina stabilizon strukturën e proteinave dhe ndihmon në formimin e kolagjenit.

sasia

100 tableta

perdorimi

Merrni nga 1 tabletë, 1 deri në 3 herë në ditë sipas nevojës. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

permbajtja

PermbajtjaSasia per dozim:Sasia % së vlerës ditore
Vitamin C (as Ascorbic Acid)60 mg67%
Vitamin B-6 (as Pyridoxine HCl)10 mg588%
L-Cysteine(from 664 mg L-Cysteine HCl)500 mg

perberes te tjere

Celulozë mikrokristaline, Veshje Vegjetariane, Dioksid silikoni, Stearat Magnezi (burim vegjetal) dhe Acidi citrik.

Nuk prodhohet me përbërës grurë, gluten, soje, qumësht, vezë, peshk, butak ose arra.

paralajmerime

Vetëm për të rriturit.

Konsultohuni me mjekun nëse jeni shtatzënë/në gji, nëse merrni ilaçe ose keni një gjendje mjekësore.

Mbajeni larg fëmijëve.