LAB BY NS ANTI-OX FACE SERUM 30 ML – 40445E

L1,350

Ka stok

In Stock

SKU: 13031

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum fytyrë me veti antioksidante i cili hidraton dhe parandalon krijimin e rrudhave.

Ekstraktet e fermentuara të manaferrës veriore dhe mjedrës së egër ndihmojnë në mbështetjen e mikrobiomës së lëkurës tuaj. Ato rrisin rezistencën, shkëlqimin dhe rigjenerimin e lëkurës, duke ruajtur lëkurën e shëndetshme dhe ndihmojnë për të mbajtur pamjen tuaj natyrale rinore.

Përmban: Acid hialuronik, bakër, zink, magnesium, etc.

PERDORIMI

Aplikoni një sasi të vogël në mëngjes dhe mbrëmje në lëkurë të pastër e të thatë.

PAKETIMI

30 ml.