LAB BY NS REPAIR EYE CREAM 10ML-39685E

L1,350

Ka stok

In Stock

SKU: 13029

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem për zonën rreth syve i cili lehtëson qeskat e fryra poshtë syve dhe rrathët e zinj.
Përmban: Peptidet SYN-AKE, vitaminë E, ekstrakte të manaferrës dhe mjedrës së egër. Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në mëngjes dhe mbrëmje në lëkurë të pastër e të thatë.
Paketimi: 10 ml