LIQUID COCONUT OIL 4 OZ

L1,420

Ka stok

In Stock

SKU: 12499

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Per lëkurë ose flokë të thatë që kanë nevojë për hidratim dhe ushqim gjithëpërfshirës. Vaji i lëngshëm i kokosit NOW® Solutions është një vaj kozmetik i gjithanshëm. Eshtë këndshëm, i lehtë dhe absorbohet lehtësisht për hidratim gjithëpërfshirës pa pore të bllokuara.

Vaji i kokosit është i pangjyrë dhe pa erë, me një strukturë të lëmuar, jo të yndyrshme që është ideale për një shumëllojshmëri përdorimesh të kujdesit personal.

permban

Vaj i lëngshëm Cocos Nucifera (kokosi).

paketimi

118 ml

perdorimi

Përdoreni atë për lëkurë të thatë, si vaj mbartës për vajra esencialë, për terapi masazhi ose si bazë për produkte të kujdesit të lëkurës të punuar me dorë. Vaji i lëngshëm i kokosit mund të ndihmojë gjithashtu në zbutjen e flokëve të thatë dhe të dëmtuar, si dhe të shtojë një shkëlqim të shëndetshëm.