Maschera 24% – Mantenimento BIO & VEGAN

L3,700

Ka stok

In Stock

SKU: 1906

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maske per lekura normale dhe mikse. Ideale per te parandaluar dhe trajtuar rrudhat. Permban perqindje te larte te acidit glikolik 24 %. Gjithashtu permban dhe mullage te bardhe, aloe vera dhe gjalpe shea, te cilat hidratojne ne thellesi lekuren.

perdorimi

Aplikohet 1-2 here ne jave, pas aplikimit te BEFORE TREATMENT LOTION, lihet te veproje 5-10 minuta dhe me pas shperlahet me uje te ngrohte. Pas perdorimit te maskes rekomandohet aplikimi i IPERIDRELLA CREAM.

paketimi

50 ml