NIGHT CREAM 100 ML_PLATINIUM

L5,500

Ka stok

In Stock

SKU: 10702

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem hidratues nate i cili lufton shenjat e dukshme të plakjes. Mbështet procesin e rinovimit të lëkurës gjatë natës, duke e lene lekuren te bute dhe me shkelqim.

perberesit

-Platinum-MP-kompleks që përmban – Platinum koloidal: siguron një ndryshim të dukshëm dhe të menjëhershëm në lëkurë.
-Ekstrakt i akacies mëndafshi: ekstrakt nga lëvorja e akacisë së mëndafshit Persian, ndihmon kundër shenjave të lodhjes Matrixyl™ Synthe’6™ (palmitoyl tripeptide-38): përbërës aktiv kundër rrudhave shumë efektive.
-Vitamina E Acetate: konvertohet në vitaminë E të lirë dhe neutralizon radikalet e lira të dëmshme.
-Kompleksi lipid: një kompleks i pasur me lipide me gjalpë shea, mango dhe vaj të arrës.
-Macadamia që krijon një shtresë mbrojtëse duke ofruar një efekt kundër plakjes.
-Acidi hialuronik me zinxhir të gjatë dhe të shkurtër: siguron hidratim intensiv të menjëhershëm në sipërfaqen e lëkurës, ndërsa rimbush lagështinë dhe nga ana tjetër ndihmon në ngopjen e lëkurës (efekti i mbushjes së linjës).

paketimi

100 ml.