NO-DOL 5 CEROTTI CERVICALE

L1,760

Ka stok

In Stock

SKU: 13535

Find in Store

Pershkrimi i produktit

No Dol Ceroti redukton dhimbjet muskulare të qafës dhe kontraktimet e llojeve të ndryshme (dhimbje reumatike, dhimbje muskujsh dhe ngurtësime të qafës).

permban

Ekstrakt të lules Arnika, Kthetrat e djallit, Shelgut të bardhë, Portokallit të hidhur, vajra esencialë të Livandës dhe Kamforit.

perdorimi

Aplikojeni ngjitësen në zonën e prekur. Lëreni të veprojë për 24 orë, më pas zëvendësojeni me një të re.

paketimi

5 copë.