NS ORGANIC CERTIFIED AGE-DEFYING FIRMING-8864E

L1,770

Ka stok

In Stock

SKU: 13032

Pershkrimi i produktit

Kjo maskë, e bazuar në hidrolatin organik Snow Cladonia, ndihmon në procesin e riparimit natyral të lëkurës gjatë gjumit, e forcon dhe zbut lëkurën.

– Hidrolati është një koktej i përqendruar me vitamina dhe mikroelemente që rrjedhin nga bimët me distilim. Produktet e kujdesit për fytyrën, të bazuara në hidrolate, ofrojnë kujdes intensiv të lëkurës, duke e lënë atë të butë.

permban

  • Hidrolati Organic Snow Cladonia ndihmon në rinovimin dhe ngritjen e lëkurës dhe parandalon formimin e linjave.
  • Vaji organik i pishës siberiane, një burim unik natyror i acideve të pangopura, vitaminave E dhe F, ushqen dhe zbut lëkurën.
  • Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën, duke rritur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e saj.
  • Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në ngadalësimin e procesit të plakjes së lëkurës.

perdorimi

Para se të shkoni në shtrat, aplikoni maskën në fytyrë të pastër të thatë, duke shmangur zonën e syve dhe buzëve. Nuk ka nevojë për shpëlarje. Për rezultate më të mira, përdorni këtë maskë dy herë në ditë