NS ROYAL CAVIAR ICY FIRMING EYE CREAM-0376E

L3,150

Ka stok

In Stock

SKU: 12973

Pershkrimi i produktit

Krem për sytë me efekt antirrudhë. I përshtatshëm për moshat mbi 40 vjec.

Havjari i zi është i pasur me proteina, aminoacide dhe minerale që janë shumë të rëndësishme për lëkurën.

Pantenoli-D tendos poret, RIPARON lëkurën dhe përmirëson metabolizmin e qelizave.

Kompleksi Omega-6 ushqen lëkurën, largon elementet toksike dhe e mbron lëkurën në mënyrë të natyrshme, dhe i bën me pak të depërtueshme dhe me elastike muret e qelizave të lëkurës.

Kompleksi deperton në thellësi të lëkurës dhe rigjeneron lëkuren, përmirëson me efikasitet ekuilibrin e lipideve brenda qelizave dhe siguron EFEKT RIPERTERITES dhe antioksidant për një afat të gjatë.

Kompleksi Liftonin me efekt lifting rindërton strukturën e lëkurës, e RINON, e bën lëkurën me ELASTIKE dhe te TONIFIKUAR duke nxitur proceset vetë-rigjeneruese.

ESHTE NJE PRODUKT TERESISHT NATYROR

Ekstraktet e kamomilit të eger e hidratojnë dhe e rigjenerojnë lëkurën dhe e mbrojnë ate nga inflamacionet, e ZBUTIN dhe e QETESOJNE, duke stimuluar riperteritjen e qelizave. Uji organik i trëndafilit bën që lëkura të ndihet dhe të duket e fresket, ELEMINON FRYRJET dhe enjtjet, pakëson dukshëm rrudhat dhe siguron një efekt lifting që më përdorimin e parë. Kamomili organik anglez eshte i famshëm për cilesitë antibakteriale, shëron, QETESON, redukton enjtjet, ZBUT lëkurën.

 

permban

Ekstrakte të havjarit të zi, omega-6, D-pantenol, etc.

perdorimi

Në mëngjes dhe në mbrëmje vendosni një sasi të vogël kremi në zonën rreth syve.

paketimi

15 ml