NS SNOW CLADONIA DAY CREAM 50ML-1199E

L2,350

Ka stok

In Stock

SKU: 12983

Pershkrimi i produktit

Krem dite me efekt hidratues dhe rigjenerues. SPF-15

  • Snow Cladonia ka një efekt lifting kundër plakjes.
  • Është i pasur me vitamina A dhe grup B efektive ne reduktimin e njollave.
  • Rikthen elasticitetin e lëkurës dhe lufton shenjat e plakjes.
  • Vitalayer Natural i jep lëkurës një strukturë të lëmuar dhe elasticitet, duke rritur prodhimin e acidit hialuronik për të hidratuar thellësisht lëkurën dhe për të reduktuar rrudhat.
  • Komplekset kundër plakjes SYN-AKE dhe SYN-COLL rigjenerojnë qelizat e lëkurës dhe stimulojnë sintezën e kolagjenit.
  • Ekstrakti i harengës siberiane dhe vaji organik i grurit i korrur në mënyrë natyrale lehtësojnë lodhjen e lëkurës.
  • SPF-15 mbron lëkurën nga dehidratimi për shkak të rrezeve UV.
  • Ditë pas dite, lëkura bëhet më rrezatuese dhe duket dukshëm më e re.

permban

Snoë Cladonia, Ekastraktet e egra te Ashberry Siberian, Vaji nga Gruri Organic, etc.

perdorimi

Aplikoni në mëngjes një sasi të vogël në lëkurën e fytyrës të pastër dhe të thatë.

paketimi

50 ml.