O.SH ACTIVE SHOWER GEL GRAPEFRUIT(1489E)

L510

Ka stok

In Stock

SKU: 12598

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel dushi me aroma grejpfrut dhe lime.

Ky xhel trupi permban aroma te kendshme grejpfruti dhe limoni te gjelber qe ju zbukurojne diten dhe ju mbushin me energji. 

Grejpfruti organik e mbush lekuren me vitamina dhe mikroelemente qe e tonifikojne lekuren dhe e bejne me elastike.

Ekstrakti i limonit te gjelber zbut lekuren dhe e mbush me energji. Rezultati eshte nje lekure e bute dhe elastike.

 

perdorimi

Vendoseni xhelin ne nje sfungjer dhe masazhoni lehte lekuren e lagur. Shpelajeni lekuren teresisht me uje te ngrohte

paketimi

280 ml