O.SH BODY DESSERTS CANDY FLOSS 450ML (2059E)

L1,180

Ka stok

In Stock

SKU: 11966

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Candy Floss Anti-Stress Bath Foam redukton stresin dhe lodhjen e akumuluar gjatë ditës, duke ju dhënë një ndjenjë të këndshme relaksi.
Gjalpi Shea organik ushqen dhe qetëson lëkurën; aromat relaksuese të luleshtrydhes organike dhe kokosit qetësojnë shpirtin tuaj; ndërsa vaji i grejpfrutit rozë tonifikon lëkurën tuaj për ta bërë atë të duket e freskët dhe rinore.