O.SH BODY DESSERTS HOT CHOCOLATE 450ml (2110E)

L1,760

Ka stok

In Stock

SKU: 12596

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Skrab per trupin.
Gjalpi i kakaos hidraton dhe ushqen lëkurën. Vanilja organike and lajthia e tonifikojnë atë, ndërsa ekstraktet e piperit djegës ngrohin dhe shkëlqejnë lëkurën tuaj, duke e bërë atë të duket më e butë dhe më rinore.
Paketimi: 450 ml