O.SH ELAST. BATH FOAM HERBS OF PROVENCE 500ML-1670

L850

Ka stok

In Stock

SKU: 12265

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shkuma e banjës për një lëkurë elastike ju mbeshtjell me ndjesi harmonie dhe rehatie.

-Ekstrakti i melissës organike ushqen, hidraton dhe rinon lëkurën, e bën më të butë dhe më elastike.

-Vaji i rozmarines organike promovon rigjenerimin e lëkurës dhe ju fal ndjesi relaksi.

98% Origjine NATURALE

NUK PERMBAN PARABEN, SILIKON

 

perdorimi

Hidhni pak shkumë në ujin e vaskës dhe pasi të mbushet vaska beni një banjë.

paketimi

500 ml.