O.SH FACE CREAM PUMPKIN&HONEY 50ML-40865E

L1,020

Ka stok

In Stock

SKU: 12941

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem me efekt mat per fytyren për lëkurë të yndyrshme. Formula, e bazuar në vajin organik të kungullit dhe mjaltin, ndihmon në kontrollin e yndyrshmërisë së lëkurës dhe i siguron asaj ushqim.
Vëllimi: 50 ml