O.SH FACE MIST AVOCADO&ALOE 150ML-41077E

L810

Ka stok

In Stock

SKU: 12937

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Spraj fytyre ruan në mënyrë efektive ekuilibrin natyral të ujit të lëkurës. Vaji organik i avokados dhe ekstrakti organik i aloes kanë veti hidratuese, ushqyese dhe ofrojnë një ndjenjë relaksi të qëndrueshme.
Vëllimi 150 ml