O.SH SMOOTH SKIN FOAM LEMON HONEY 500ML-1663

L850

Ka stok

In Stock

SKU: 12264

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Jepini lëkurës tuaj një butësi të pabesueshme me këtë shkumë gjallëruese të banjës me mjaltë dhe limon.

Pa parabene, SLS dhe silikone. Bërë me përbërës organikë të çertifikuar.

permban

  • Vaji organik i limonit vepron si një tonik i mrekullueshëm për lëkurën tuaj dhe rikthen strukturën e saj natyrale.
  • Mjalti organik përmban një numër të madh të vitaminave dhe mineraleve për të ushqyer dhe hidratuar lëkurën tuaj, duke i dhënë asaj një butësi të mëndafshtë.

perdorimi

Hidhni një sasi të vogël ujë të nxehtë të rrjedhshëm për të përjetuar një banjë të këndshme.

paketimi

500 ml.