O.SH SUNSCREEN DAY FACE CR SPF30 50ML 41688E

L1,000

Ka stok

In Stock

SKU: 13623

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Kremi fytyre me nivel të lartë mbrojtjeje SPF 30 është i përshtatshëm për lëkurë normale dhe të thatë dhe parandalon dëmtimet e lëkurës të shkaktuara nga rrezet e dëmshme të diellit.

Antioksidantët dhe ekstrakti i karotës ngopin lëkurën me veti të dobishme dhe ndihmojnë në përmirësimin e pamjes së lëkurës.

perdorimi

Aplikoni një sasi të mjaftueshme për të mbuluar të gjithë fytyrën tuaj duke shmangur sytë dhe gojën 15 minuta para se të dilni jashtë. Mund të përdoret vetëm ose me produkte të tjera. Rekomandohet të riaplikohet çdo 2-3 orë.

paketimi

50 ml.