Olio di Mandorle Dolci

L830

Ka stok

In Stock

SKU: 0930

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj nga bajamja e ëmbël 100% i pastër. Ky vaj është përdorur tradicionalisht për vetitë e tij emoliente, presimi në të ftohtë i farave nga bajamja e ëmbël garanton përftimin e një vaji të pastër pa humbur benefitet dhe vetitë e tij.

Produkt Vegan

perdorimi

1 ose 2 lugë në ditë.

perberesit

Vaj nga bajamja e ëmbël 100%

paketimi

100 ml

nuk permban

Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.