Melafadin Toner

L1,300

Ka stok

In Stock

SKU: 11789

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Tonik për fytyrën me efekt zbardhues, i pasur me ekstrakte të pemës së manit, SORR dhe ekstrakt aloe vera.

perdorimi

Aplikoni tonikun pas pastrimit të fytyrës me ndihmën e një tamponi.

 

 

permban

  • Morus alba: Ekstrakt nga rrënja e pemës së manit, inhibon tirozinazën.
  • Ekstrakte të bimëve Siegesbeckia orientalis dhe Rabdosia rubescens: inhibojnë përthithjen e melaninës në keratinocite, kanë efekt zbutës, antioksidantë si dhe i dhurojnë lëkurës tuaj një shkëlqim natyral.
  • Glicerinë: Hidraton dhe zbut lëkurën.
  • Aloe Vera: Zbut dhe hidraton lëkurën.
  • Alantoinë: Rigjeneron dhe zbut lëkurën.

paketimi

100 ml