LAXINOR FORTE x 60 TB-PHARMACY

L1,220

Ka stok

In Stock

SKU: 11169

Find in Store

Pershkrimi i produktit

LAXINOR FORTE është suplement ushqyes për personat me probleme konstipacioni dhe prirje për të vjella. Rekomandohet gjithashtu për personat me mungesë të vitaminës B6 në dietën e tyre.

 

perdorimi

1 tabletë deri në 3 herë në ditë.

permbajtja

Përbërësit aktiv: 1 Tabletë përmban:
Ekstrakt i thatë i lëvores së Buckthorn Amerikan (Rhamnus purshiana) 75 mg (300 mg) *
Ekstrakti i frutave të thata të kumbullës (Prunusdomestica) 25 mg (100 mg) *
Vitaminë B6 (Pyridoxine hydrochloride) 6 mg