LUXURY SILVER LIFTING MASK

L1,080

Ka stok

In Stock

SKU: 12391

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maskë inovative lifting për fytyrën me një material të ri mbajtës me 3 shtresa të përbërë nga folie argjendi luksoze, një shtresë me efekt okluzioni dhe një shtresë kontakti me lëkurën. Kjo lejon që përbërësit aktivë të depërtojnë veçanërisht thellë në lëkurë.

Efektet dhe karakteristikat:

 • Çehre perfekte, pa u dukur sikur je i grimuar
 • Zbarkon tonin e lëkurës
 • High Tech Soft Focus pigmente HD që përzihen në mënyrë perfekte me lëkurën
 • Antioksidant dhe neutralizon radikalet e lira
 • Mbrojtje ndaj ndikimeve negative mjedisore (UVA/UVB/IR/Ndotja e ajrit)
 • Furnizimi afatgjatë me lagështi dhe mbrojtja e barrierës së lëkurës
 • Zbut linjat dhe rrudhat
 • Qetëson dhe lufton skuqjen

 

permban

 • Ekstrakti alpin Edelweiss, me vetitë e tij antioksiduese, ndihmon në neutralizimin e radikalëve të lirë.
 • Pentavitin™ siguron hidratim intensiv dhe afatgjatë.
 • Acidet hialuronik me zinxhir të shkurtër dhe të gjatë e mbushin lëkurën dhe i lëmojnë rrudhat.
 • Bisabolol dhe Allantoin qetësojnë dhe ndihmojnë në luftimin e skuqjes.

perdorimi

Pastroni fytyrën, hapeni qeskën, aplikojeni gjysmën e poshtme, pastaj sipër (ana e argjendtë jashtë), lëreni të veprojë për 15 minuta dhe masazhoni pjesën tjetër të serumit në lëkurë. Më pas përdorni kremin e ditës ose të natës për të përfunduar.

paketimi

11 ML (5 MASKA)