Sapuna Natyral Organik (Te ndryshem)

L500

Ka stok

In Stock

SKU: 0784

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Sapuna natyral dhe organik ne formulime te ndryshme per te gjitha llojet e lekures.

LLOJET

Sapone Al Jojoba- Sapun i pasur me vaj jojoba. Ideal per lekurat e thata e te dehidratuara.
Sapone All’aloe- Sapun i pasur me ekstrakt aloe, vaj jojoba dhe vaj i embrionit te grurit. ideal per lekurat e irrituara.
Sapone Alla Calendula- Sapun i pasur me ekstrakte te kalendulas. ideal per lekurat e holla dhe te irrituara.
Sapone Alla Camomilla- Sapun i pasur me ekstrakte te kamomilit. ideal per lekurat delikate.
Sapone Naturale  Alla Crusca- Sapun i pasur me vaj kokosi. ideal per lekurat e thata.
Sapone Alla Cascata Di Petali- Sapun i pasur me ekstrakt te petaleve te trendafilit, mullages dhe kalendulas. ideal per lekurat e holla.
Sapone Ai Funghi Thermal- Sapun i pasur me alga deti, me veti absorbuese, e cila bene te mundur eleminimin e yndyres se tepert nga lekura. ideale per lekurat e yndyrshme dhe delikate.
Sapone Al Germe Di Grano- Sapun i pasur me vaj te embrionit te grurit. ideal per lekurat e thata.
Sapone Al Miele- Sapun natyral i pasur me mjalte. ideal per te gjitha tipet e lekures.
Sapone Al Mirtillo- Sapun i pasur me boronice. ideal per lekurat kuperoze.
Sapone Al Muschio Bianco- Sapun i pasur me myshkun e bardhe. ideal per te gjitha tipet e lekures.
Sapone Naturale Allo Zolfo- Sapun i pasur me squfur. ideal per lekurat e yndyrshme me imperfeksione.