SEPTANAZAL CHILDREN 0.5mg/50mg/ml x 10 ml

Out of stock

SKU: 0-2972

Pershkrimi i produktit

(ksilometazoline/dekspantenol). Spraj per hundet per femije me veti dekongjestante. Zhbllokon hundet e bllokura dhe ndihmon ne rigjenerimin e mukozave te hundes.