SEPTOLETE PLUS SPRAJ 10 mg/ 2mg x 30ml

Out of stock

SKU: 0-2579

Pershkrimi i produktit

(benzokaine/ klorur cetilpiridiniumi). Qeteson dhimbjen e fytit, inflamacionin dhe infeksionin e gojes dhe fytit.