SERUM “Triple effect” 30 ml

L3,500

Ka stok

In Stock

SKU: 1412

Pershkrimi i produktit

Serum i perqendruar me efekt te trefishte antirrudhe. Ekstraktet e Alfalfa ushtrojne efekt antirrudhe duke e bere lekuren te duket me e re, ekstraktet e Siegesbeckia Orientalis dhe Rabdosia Rubescens ndihmojne ne zbardhimin e lekures, ndersa ekstraktet e Fomes Officinalis minimizojne poret.
Perdorimi:
Aplikoni 1-2 pika nga serumi, ne fytyre te paster, ne mengjes dhe ne mbremje. Pas tij aplikoni kremin tuaj te zakonshem.