St. John’s Wort 300 mg Veg Capsules

L2,300

Ka stok

In Stock

SKU: 12238

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ekstrakt i standardizuar, 3% Hipericinë. -Wort St. John’s (Hypericum perforatum) ka një histori të gjatë të përdorimit tradicional nga herbalistët që datojnë më shumë se 2000 vjet.

perdorimi

3 here ne dite nga 1 kapsul, mundësisht me ushqim.

perberesit

Ekstrakt Ëort St. Johns (Hypericum perforatum) (Bimë) (min. 0,3% Hypericin) 300 mg

Përbërës të tjerë: Hipromelozë (kapsulë celuloze), acid stearik (origjinë bimore) dhe dioksid silici.

paketimi

100 kapsula