Tinted Corrective Balm

L2,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2752

Pershkrimi i produktit

Korrektor trajtues per aknet dhe njollat.

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

specifikime

– Mbulon imperfeksionet e lekures

– Redukton prodhimin e tepert te sebumit

– Efekt antibakterial

perdorimi

Aplikoni tek pjesa e fytyres me akne dhe njolla.

permban

  • Kompleksi anti –sebum (ekstrakt nga gjethet e ullirit )
  • D-panthenol
  • Bisabolol
  • Ekstrakt aloe vera
  • Acid salicilik

paketimi

15 ml