TRIDERM INTIMATE REFRESHING WASH pH 5.5

L1,300

Ka stok

In Stock

SKU: 0427

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Lares intim me ph 5.5, i formuluar per higjene te perditshme, per meshkuj dhe femra.