24H SKIN SUPERCHARGER

L2,300

Ka stok

In Stock

SKU: 11794

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem-xhel ideal për kujdesin e lëkurës së meshkujve pas rruajtjes dhe për kujdesin e lëkurave mikse dhe atyre të yndyrshme.

perberesit

Alantoin, bisabolol dhe D-panthenol. Hyaluron dhe Pentavitin sigurojnë hidratim intensiv, ndërsa Ectoin mbron qelizat. Molekula e rinisë Baikalin ristrukturon dhe tonifikon lëkurën.

perdorimi

Aplikoni kremin në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit të fytyrës, ose pas rruajtjes.

paketimi

50 ml.