ULTRA CALMING 24H FACE LIFT

L2,600

Ka stok

In Stock

SKU: 11793

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem intensiv ideal për lëkurën e thatë të meshkujve.

Molekula e rinisë Baikalin ristrukturon dhe tonifikon lëkurën. Alantoina dhe bisabololi kanë një efekt qetësues.

Acid hialuronik siguron hidratim intensiv, ndërsa Ectoin mbron qelizat.

perdorimi

Aplikoni kremin në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit të fytyrës.

paketimi

50 ml.