Baby Spray SPF 50 – Viso & Corpo

L2,850

Ka stok

In Stock

SKU: 0012

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem dielli për fëmijë me SPF 50 për mbrojtjen e lëkurës delikate të fëmijëve.  Falë pranisë së alantoines dhe ekstrakteve organike të aloes dhe marigold (lule kadifes) ky krem zbut, hidraton dhe ushqen lëkurën, ndërsa prania e ekstrakteve të kamomilit dhe mullagës ndihmojnë në qetësimin e lëkurës. Perthithet lehtësisht nga lëkura duke lenë një aromë të mrekullueshme monoi. Aplikimi në formë spraj, e bën atë mjaft praktik për tu përdorur.

I testuar për Nikelin. Me aromë hipoalergjike. Rezistent ndaj ujit.

Perdorimi

Tundeni para përdorimit. Aplikoni kremin në lëkurë dhe masazhojeni atë 20 minuta para se të ekspozoheni në diell. Riaplikojeni sërisht cdo 2 orë, ose sa herë që dilni nga uji.

Paketimi

100 ml