TRIDERM A.D. SPF 50+

L3,600

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11535

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem me mbrojtje te larte ndaj diellit SPF 50+, me nje teksure emoliente qe perhapet lehtesisht ne lekure. I pershtatshem per lekurat atopike te bebeve, femijeve dhe te rriturve, per fytyren dhe trupin. Rezistent ndaj ujit dhe reres.

PERMBAN

  • Filtra UVA, UVB dhe IR- mbrojnë lëkurën nga dëmtimet e shkaktuara nga rrezet e diellit.
  • Nikotinamid- mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm.
  • B-Glukan- suporton mekanizmat natyral riparues të lëkurës.
  • Alantoine- me veti rigjeneruese.
  • L-Karnosinë- ndihmon nw rigjenerimin e lwkurws
  • Glicerinë, pantenol, vitaminë E.

 

 

 

 

 

 

PERDORIMI

Aplikoni kremin para ekspozimit në diell dhe riaplikojeni sa herë të jetë e nevojshme.

PAKETIMI

200 ml