Clarify & Illuminate Cleanser

L2,540

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10843

Find in Store

Pershkrimi i produktit

  • Mitostime™ të testuara klinikisht për lëkurë më rinore

Larësi përmban Mitostime™ një ekstrakt nga algat ngjyrë kafe që ndihmon në paraqitjen e një lëkure më rinore, kolagjen marin me veti hidratuese, alantoin dhe mjaltë manuka që qetësojnë dhe rigjenerojnë lëkurën dhe vaj ulliri ekstra të virgjër i cili e ushqen atë.

perdorimi

Aplikoni xhelin në fytyrë pasi ta keni njomur lëkurën dhe masazhojeni për 1-2 minuta, pastaj shpërlajeni fytyrën. Përdoreni xhelin 2 herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje.

paketimi

237 ml