Fair Complexion

L2,500

Ka stok

In Stock

SKU: 10232

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum I perqendruar per eleminimin e njollave dhe me veprim antirudhe.

perdorimi

Aplikoni cdo dite ne mengjes ne lekure te paster.

Ideal nese kombinohet me Brightening Day Protection

paketimi

30 ml

perberesit

Heksylresorcinol-Redukton rrudhat ,mbrojtes ndaj rrezeve UVA/UVB gjithashtu targeton hiperpigmentimin

Acid Hialuronik

Ekstrakt I rrenjes se manit + acid fitik

Izomerat Saharidi

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.