Dark Circle Eye Cream

L2,500

Ka stok

In Stock

SKU: 10233

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem ideal per rrathet e zinj te syve me efekt te menjehershem.

perdorimi

Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje ne zonen perreth syve pas pastrimit

paketimi

15 ml

perberesit

Nje kombinim i suksesshem i 4 perberesve active (Tripeptid, Ekstract i Algave, Panthenol, Acid hialuronik) qe redukton rrathet e erret linjat e imta dhe rrudhat.

Acid Hialuronik,

Izomerat saharidi

Pigmente Shkelqyese

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.