Brightening Night Care

L2,700

Ka stok

In Stock

SKU: 10231

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem nate me veprim te trefishte: Depigmentues, hidratues, antirrudhe.

perdorimi

Aplikoni cdo dite ne mbremje pas pastrimit te lekures.

permbajtja

Heksylresorcinol

Ekstracti Valtheria Indica dhe acide frutore

Acid Hialuronik

paketimi

50 ml

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.