Cocoa Butter Lotion

L1,420

Ka stok

In Stock

SKU: 10832

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Locion i formuluar me 6% gjalpë kakaoje dhe ekstrakt Rodiola i cili mbron lëkurën nga stesi i agjentëve të jashtëm. Aloe Vera dhe Alantoina qetësojnë irritimet e lëkurës. Vaj i bajameve zbut dhe hidraton lëkurën.

 

perdorimi

Aplikoni kremin në zonat që kanë nevojë për hidratim.

paketimi

237 ml