Fango Reum BIO & VEGAN

L1,850

Ka stok

In Stock

SKU: 0690

Pershkrimi i produktit

Balte per trajtimin e zonave te trupit qe mund te kene pesuar trauma, kontraktime muskulare apo dhimbje reumatizmale.

 

PERMBAN

Argjile jeshile te ventiluar, ekstrakte organike shelgu dhe Arnica, te kombinuara me  vaj esencial speci, kanelles, wintergreen (dardhicka) dhe rozmarine.

PERDORIMI

Aplikoni balten 1 ose 2 here ne dite me masazh te lehte per disa minuta derisa te ndjeni ngrohtesi tek zona aplikimit. Shpelajeni me uje te ngrohte.

PAKETIMI

200 ml