O.SH BODY DESSERT ALMOND & HONEY 450ML (2028E)

L1,180

Ka stok

In Stock

SKU: 11965

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shkumë pastruese trupi e cila falë formulës së tij delikate ndihmon në rigjenerimin e lëkurës duke e bërë atë të duket më e re dhe më e bukur.

Vaji i bajames së ëmbël siguron lëndë ushqyese thelbësore për lëkurën tuaj ndërsa kanella organike e matifikon atë.

Jojoba dhe mjalti organik hidratojnë dhe tonifikojnë lëkurën, duke e bërë atë më elastike.

perdorimi

Vendosni një sasi të vogël shkume në lëkurën e thatë me lëvizje të lehta masazhuese.

paketimi

450 ml