NO DOL gel con artiglio del diavolo

L1,030

Ka stok

In Stock

SKU: 0924

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel me perqendrim te larte me bimen artiglio del diavolo (10%), i cili perdoret per te lehtesuar dhimbjet artikulare dhe muskulare dhe inflamacionet.

perdorimi

Aplikoni xhelin në nivel lokal, me masazh të lehtë, në zonat e trupit dy herë në ditë.

paketimi

100 ml

permban

Artiglio del diavolo 10%

nuk permban

Ngjyrues artificial, konservantë, paraben.