O.SH BODY POLISH OLIVE CLAY 250ML (2615E)

L500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11949

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Një kombinim i mrekullueshëm i vajit organik të ullirit, argjlës dhe kripës, i cili trajton lëkurën tuaj sikur të ishit në SPA.
Eksfolion butësisht lëkurën tuaj duke e lënë atë të butë dhe të hidratuar.

Bërë me përbërës 99% me origjinë natyrale.

Çertifikuar COSMOS Natural nga BDIH.

perdorimi

Vendosim një sasi të vogel në lëkurë dhe e masazhjmë butësisht.

paketimi

250 ml